Blog powstał z myślą o uczniach, którzy chcą uczyć się przy pomocy nowoczesnych technologii. Myślę też, że nauczyciele znajdą tu kilka pomysłów na wykorzystanie TIK w edukacji oraz inspirację do samodzielnych poszukiwań. Parafrazując Jolantę Okuniewską, wspaniałą nauczycielkę edukacji wczesnoszkolnej i moją mentorkę, wspomnę, iż tablet to (nie)zwyczajny przybór szkolny, który wykorzystujemy podczas zajęć zupełnie tak samo jak pióro czy liczydło. W zakładkach I kl@sa, II kl@sa, III kl@sa zamieszczam gry edukacyjne, które przygotowałam dla uczniów. Na stronach Narzędzia TIK i Aplikacje na tablet proponuję wszystko, co wykorzystuję w mojej pracy oraz podaję linki.

wtorek, 31 marca 2015

Echo ho-ho! Blog nauczyciela terapeuty: Belferska dola i niedola - młodzieży chowanie: Najpiękniejszy prezent świąteczny :)

Echo ho-ho! Blog nauczyciela terapeuty: Belferska dola i niedola - młodzieży chowanie: Najpiękniejszy prezent świąteczny :): "Pani Edyto, mój hiacynt cały zakwitł !!! Jest piękny i jak ładnie pachnie. Mój projekt zakończony. Z moich obserwacji wynikło, ze kwi...